O firmie
Historia
1994
I tak od 1994 roku pod niezmiennym zarządem Zygmunta Kaminskiego, przedsiębiorstwo SIGRO prężnie rozwijało się, by stać się obecnie wiodącym dostawcą dla przemysłu okiennego na gruncie europejskim, głównie w obszarze sklejanych warstwowo kantówek okiennych i drzwiowych.
1995-2000
Lata 90. przebiegały pod znakiem dynamicznego rozwoju naszej firmy, która w tamtych latach poszerzyła swoją działalność o nowe rynki zbytu. Wyposażenie zakładu w nowoczesne maszyny znacząco wpłynęło na postęp produkcji. Wówczas nasze przedsiębiorstwo stało się jednym z największych producentów drewna klejonego w Polsce, jak i marką rozpoznawalną na rynku europejskim.
2008
Wraz ze stale rosnącą liczbą zamówień, kolejnym przełomowym punktem dla naszego przedsiębiorstwa była decyzja z 2008 roku o budowie nowego zakładu. Za lokalizację wybrano jedną ze stref przemysłowych śląskiej aglomeracji.
2010
Dwa lata później, w 2010 roku, do użytku oddano zakład produkcyjny zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej. Wyposażony w wysoce nowoczesny park maszynowy prężnie realizuje wymagające zamówienia równie wymagających klientów.
2015
Rok 2015 był okresem dobrych zmian w zapleczu maszynowym naszego zakładu, w którym to przeprowadziliśmy modernizację. Nasz park maszynowy wyposażyliśmy o nowe, innowacyjne maszyny, które zoptymalizowały nasze działania i dzięki którym realizujemy wszystkie zamówienia na jeszcze wyższym poziomie.
2016
2016 rok to czas pełen wyzwań, planów i nowych inwestycji nie tylko w zaplecze maszynowe, ale i w zakład produkcyjny, który planujemy poszerzyć o nową halę produkcyjną. Dużą uwagę poświęcamy rozwojowi – naszej kadry i naszego zakładu. Dzięki uczestnictwu w międzynarodowych targach branżowych możemy doskonalić nasze działania, poszerzać swoją wiedzę, a także szczegółowo analizować rynek.